switch to english


Obecna wersja 1.3.8 (build 2019.08.20)

Plany rozwojowe na przyszłość.

INTEGRACJA I IMPLEMENTACJA.

SkynetAI sam w sobie jest autonomiczną aplikacją, nie wymagającą do pracy żadnych innych zewnętrznych rozwiązań. Ideą Skyneta jest jednak możliwość pełnej jego integracji z zewnętrznymi systemami używanymi na codzień, takich jak czaty, fora internetowe i tego typu podobne rozwiązania webowe. Docelowo cała integracja odbywać się będzie na zasadzie prostych klas "wrapperów", które pozwolą w łatwy sposób dołączać Skyneta do zewnętrznego kodu (na chwilę obecną wymaga to nieco manualnej pracy).
Wersja standalone:
Silnik Skyneta nie wymaga do pracy żadnych zewnętrznych rozwiązań. Posiada wbudowany tekstowy interfejs komunikacyjny wejścia-wyjścia zawarty w panelu zarządzania. Za pomocą API może być jednak w prosty sposób dołączony do zewnętrznych aplikacji (jak np. przygotowany przez siebie bardziej rozbudowany chat). Jedynym wymaganiem dla wersji standalone jest posiadanie serwera WWW, takiego jak Apache, czy Nginx, oraz interpretera PHP w wersji co najmniej 5.6, a także serwera baz danych np. MySQL (komunikacja z bazą odbywa się poprzez bibliotekę PDO).

Przykładowe pakiety serwerowe (Apache + PHP + MySQL) dla poszczególnych systemów:

Windows: WAMP

Linux: LAMP

macOS: MAMPPOROZMAWIAJ ZE SKYNETEM
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych oraz do zapisu stanu rozmowy. Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i schować tę informację.