switch to english


Obecna wersja 1.3.8 (build 2019.08.20)

Plany rozwojowe na przyszłość.

INTEGRACJA I IMPLEMENTACJA.

SkynetAI sam w sobie jest autonomiczną aplikacją, nie wymagającą do pracy żadnych innych zewnętrznych rozwiązań. Ideą Skyneta jest jednak możliwość pełnej jego integracji z zewnętrznymi systemami używanymi na codzień, takich jak czaty, fora internetowe i tego typu podobne rozwiązania webowe. Docelowo cała integracja odbywać się będzie na zasadzie prostych klas "wrapperów", które pozwolą w łatwy sposób dołączać Skyneta do zewnętrznego kodu (na chwilę obecną wymaga to nieco manualnej pracy).
Integracja z forami internetowymi:
Skynet może być integrowany z każdym forum internetowym dostępnym w sieci. W obecnej wersji dostępna jest szybka i prosta integracja z forami opartymi o silnik PHPBB, w przyszłości dojdzie tutaj prosty wrapper dla rozwiązań opartych na Invision Power Board. Cała integracja opiera się jedynie na podłączeniu pod system shoutboxa zainstalowany na forum. Skynet opiera swoje działanie na pobieraniu informacji o najnowszych wpisach dokonywanych w shoutboxie/chacie i poprzez swój interfejs komunikacyjny analizuje zapytania, a następnie tym samym interfejsem zwraca do bazy gotową odpowiedź. W obecnej wersji - jako przykład dostępna jest całkowita integracja z darmowym skryptem czatu/shoutboxa "AjaxChat", dostępnym dla PHPBB.POROZMAWIAJ ZE SKYNETEM
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych oraz do zapisu stanu rozmowy. Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i schować tę informację.