switch to english


Obecna wersja 1.3.8 (build 2019.08.20)

Plany rozwojowe na przyszłość.

INTEGRACJA I IMPLEMENTACJA.

SkynetAI sam w sobie jest autonomiczną aplikacją, nie wymagającą do pracy żadnych innych zewnętrznych rozwiązań. Ideą Skyneta jest jednak możliwość pełnej jego integracji z zewnętrznymi systemami używanymi na codzień, takich jak czaty, fora internetowe i tego typu podobne rozwiązania webowe. Docelowo cała integracja odbywać się będzie na zasadzie prostych klas "wrapperów", które pozwolą w łatwy sposób dołączać Skyneta do zewnętrznego kodu (na chwilę obecną wymaga to nieco manualnej pracy).
Integracja z czatem:
Silnik Skyneta może zostać podpięty pod dowolne rozwiązanie czatowe dostępne w internecie. Integracja odbywa się na takiej samej zasadzie, jak przy forach internetowych. Całość sprowadza się do wpięcia wywołania do Skyneta w aplikacji czatu, które podczas występienia zdarzenia otrzymania nowego wpisu od użytkownika przekazuje go do Skyneta i nastepnie zwraca tą samą drogą odpowiedź. Skynet oczywiście może jednocześnie rozmawiać z nielimitowaną ilością użytkowników - potrafi identyfikować osobę, która się do niego zwraca i do niej kierować swoje odpowiedzi. W swojej bazowej wersji dla przykładu zaimplementowana jest integracja ze skryptem czatowym AjaxChat (możliwym do integracji również z PHPBB). Ciekawym rozwiązaniem może być również przygotowanie swojego czatu, np. tylko dla pracowników w firmie i udostępnienie im skyneta jako asystenta.POROZMAWIAJ ZE SKYNETEM
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych oraz do zapisu stanu rozmowy. Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i schować tę informację.